O firmie

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą firmą. Prosimy o szczere uwagi dotyczące naszej działalności a my dołożymy  wszelkich starań by udoskonalić działalność w kierunku lepszej obsługi naszych klientów.
Będziemy ustawicznie zmierzać do podwyższenia jakości naszych usług i oferowanych produktów. Naszym głównym założeniem jest utrzymanie niskich cen na wszystkie oferowane produkty, a nie tylko na wybrane towary.
Dołożymy wszelkich starań by obsługa naszych klientów była bardzo dobra, a doradztwo  było profesjonalne.
Wprowadziliśmy zamówienia na tel. 655456066 z dostawą pod drzwi klienta.
Sklep stacjonarny w Gołaszynie jest czynny w godz: 9:00-17:00 poniedziałek-piątek i sobota 9:00-12:00, ponadto na inwidulane zamówienie klienta w pozostałych godzinach po uprzednim zgłoszeniu  telefonicznym na nr. 605560580.
Od czerwca 2014 roku działa strona internetowa, sklep internetowy www.sowula.pl oraz www.tapetyfarby.pl  , które obrazują przekrój posiadanych produktów oraz umożliwiają zamawianie tego asortymentu przez internet.
        Jeśli będą Państwo zainteresowani naszymi produktami  będzie to dla nas wielka satysfakcja, a wysyłając zamówienie prosimy podać numer ostaniego zamówienia, gdyż umożliwi nam to udzielenie dodatkowego upustu cenowego.
        Życzymy zadowolenia z zakupów w naszej firmie  

                                                                                                                                           Szefostwo i pracownicy firmy Sowula